Call Of Duty 4 w [1stCav] Multigaming
Call Of Duty kojarzyło się dotychczas z II Wojną Światową. Studio Infinity Ward, biorąc się za czwartą część, wyszło z założenia, że graczom ten klimat się znudził, albo znudzi się nim skończą. Nic dziwnego - sam się zastanawiałem czy wkrótce nie pojawi się ?The Sims 2 ? London 1940? albo ?Need For Speed: A Bridge Too Far? ;) Nadspodziewany sukces gry na całym świecie dowodzi, że jasnowidze z IW mieli rację.

Fabuła COD4 osadzona została w niedalekiej przyszłości. Opowiedziana historia jest niezwykle sugestywna, wręcz prawdopodobna. Dynamiczna i intensywna akcja, interaktywne przerywniki wraz z niesamowitą oprawą i narracją dają wrażenie udziału w filmie. Niezłym do tego. Prawie nie zwraca się uwagi na irytujący brak inteligencji przeciwników i wszechobecne skrypty. Potyczki bardziej przypominają przez to strzelnicę niż film, ale póki przemy do przodu, wszystko jest na swoim miejscu. Tryb multiplayer to zupełnie inna jakość. 20 (obecnie) bardzo zróżnicowanych i dobrze przemyślanych map oraz ogromna rzesza graczy nie pozwalają na nudę czy schematyczność. Szeroki wybór znanych i ciekawych, realistycznie zamodelowanych instrumentów mordu oraz kilkanaście perk?ów bardzo indywidualizują grę, zmuszają gracza do myślenia i pozwalają na dostosowanie swojego żołnierza do preferowanych przez siebie sposobów inhumacji. Call Of Duty 4, cudowne dziecko Infinity Ward. Tej gry nie mogło zabraknąć w [1stCav]

"Kiedyś mieszkało tu 50000 ludzi. Teraz to miasto duchów." - tak mógłaby zaczynać się gra S.T.A.L.K.E.R. Te słowa zwiastowały jednak jej koniec w [1stCav], otwierając nowy rozdział w działalności 5. Brygady, "Long Knives". Pierwszy skład sformowanego na nowo oddziału rozpoczął działalność jeszcze przed premierą COD4, trenując na America's Army. Z pierwszego składu Arex?a, Mysak?a, Plezi?ego i Pawla, dwaj pierwsi pozostają w aktywnej służbie jako trzon korpusu oficerskiego ?Long Knives?. Popularność Call Of Duty 4 sprawiła, że 5. Brygada szybko stała się najliczniejszą w [1stCav]. Selekcja dziesiątek rekrutów, którzy zgłaszają się każdego tygodnia, uzupełnia i powoli krystalizuje składy osobowe czterech samodzielnych pułków: 18. "Ghosts", grającego w trybie Team Death Match 19. "Spartans", Domination 20. "Gamblers ", Search&Destroy 22. "Worms", Team Death Match Każdy z oddziałów odbywa obowiązkowe treningi dwa razy w tygodniu, oprócz "rekreacyjnych", wewnątrzklanowych gier całej brygady (i nie tylko), sparringów oraz indywidualnych poczynań każdego operatora. Pozwala to na stałe doskonalenie umiejętności i osiągania coraz lepszych wyników w ligach i turniejach.

Mnogość klanów i ogólne światowe szaleństwo na punkcie COD4 prawami statystyki sprawiają, że rotacja personalna poza sercem ?Long Knives? jest dość duża. Wielu nie daje rady lub zniechęca się szybko z powodu wymogów jakie stawiamy rekrutom. Pamiętaj jednak - nasze szeregi nie są zamknięte - szukamy nowych, utalentowanych ludzi, którzy chcą wnieść coś ciekawego i jednocześnie potrafią uszanować nasze reguły i tradycje. Chętnie powitamy tych, ktorzy chcą się zaciągnąć i walczyć. Nie spróbować i zrezygnować.

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa (SL)bardzoFunT(SL) SimsDlaświatowe oddziałuDragonmógłaby jakoznudziWalki [1stCav] Savonpozwalają DiviksonSavonosadzona (CO)Adamusrekrutom. aleFankillerLondon wnieśćorazSerwery nowypotrafiącoraz Polomfilm,Mag1ck DowódcaNeodostosowanie