Historia [1stCav] Multigaming

Zaczęło się latem 2005 roku, gdy SokoleOko i Alis "odkryli" grę Vietcong, ale za oficjalną datę powstania klanu przyjmujemy dzień 11 października 2005 roku. Wtedy dołączyli do nas Cichy i Jaco, a wkrótce po nich także Darkman. [1stCav] to First Cavalry, czyli amerykańska 1.Dywizja Kawalerii Powietrznej, która równo czterdzieści lat wcześniej (w październiku 1965) stoczyła zwycięską bitwę z komunistycznym Vietcongiem w dolinie Ia Drang.

Nasz chrzest bojowy odbył się dwa miesiące później - 13 grudnia 2005 roznieśliśmy niemiecki klan Seal Team 6.

Nadejście nowego roku 2006 uczciliśmy zakupem serwera TeamSpeaka'a i rozpoczęciem regularnej rekrutacji. Dołączali do nas nowi gracze, a 1 marca 2006 ruszyła strona internetowa i forum klanowe. Wypracowaliśmy też zasady funkcjonowania klanu, obowiązujące do dziś.

Równocześnie wystartowaliśmy w ladderze 6v6 ligi www.clanbase.com, jednak napotkani przeciwnicy okazali się zbyt silni - nie mieliśmy szansy w rywalizacji z klanami grającymi w Vietcong dłużej niż istnieje [1stCav].

Dlatego od kwietnia 2006 [1stCav] stało się klanem multigamingowym - każda z naszych brygad odpowiada za jedną z gier. W kwietniu 2006 ruszyła 1.Brygada skupiająca graczy America's Army, w lipcu zrezygnowaliśmy z Vietconga na rzecz Counter-Strike'a 1.6, ale przełomowy dla [1stCav] okazał się październik 2006, gdy dołączyły do nas dwa inne klany - 1.Dywizja Piechoty Legionów (RO, obecnie 4.Brygada) i BdF (Counter-Strike: Source, obecna 3.Brygada). Proces formowania naszej dywizji zakończyliśmy w grudniu, rezygnując z gry w CS 1.6 i rozpoczynając budowę 2.Brygady, skupiającej graczy premierowego Armed Assault.

Rok 2007 będzie dla [1stCav] decydujący. Jeśli każda z brygad rozegra średnio jeden mecz tygodniowo, to na koniec tego roku będziemy mieć za sobą około 150-200 klanówek. Dodatkowo, w tym roku czekają nas co najmniej cztery premiery interesujących gier z gatunku Fist Person Shooter - z punktu widzenia [1stCav] oznacza to cztery kolejne brygady i realne przekroczenie progu 100 aktywnych operatorów w naszej dywizji.

[1stCav] - Semper paratus!

Kierownictwo [1stCav] latem 2006 - od lewej:
- Alis (wtedy dowódca 1.Brygady, obecnie zastępca dowódcy dywizji)
- AgusiaCS (wtedy dowódca 2.Brygady, obecnie w stanie spoczynku)
- SokoleOko (dowódca dywizji)

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa Vodkabrygad (CO)później Alexstanie GromekMaggot (Logistyka)(CO) Jarul7średnio naszejpóźniej klanamiDario 2.Brygady,Ares roznieśliśmyBdF KFCtreści BrygadaMysak