Nowy dowódca [1stCav]


Go7hMoG został nowym dowódcą [1stCav] Multigaming po tym, jak SokoleOko po trzech latach prowadzenia klanu, przeszedł w "stan spoczynku".
14 października odbył się już po raz trzeci [1stCav]Day, czyli rocznica rozpoczęcia działalności przez [1stCav]. Tym razem jednak okazja była szczególna z dowodzenia [1stCav] zrezygnował SokoleOko. Jedno następcą został Go7hMoG, który przyszedł do klanu w kwietniu 2007 roku jako rekrut Stalkera. Szybko dostrzeżony przez przełożonych został dowódcą 5.Brygady, która grała właśnie w Stalkera, a następnie zajął się formowaniem 7.Brygady Enemy Territory; Quake Wars, z którą osiągnął największe sukcesy. Od maja 2008 Go7hMoG równolegle pełnił obowiązki zastępcy dowódcy [1stCav], a obecnie jest numerem jeden w klanie, odpowiadając za całość działań [1stCav] na arenie e-sportowej.

SokoleOko, 15.10.2008

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa BrygadaLosiuPLDart America'sDlaSpoczynku Szpaq(CO)Serwery America'sdowódcynowym Ali[1stCav]Enemy klanuklanie,Kazior W4rGoDtym,spoczynku". SzpaqMarioJaspietia87 KalamaszBrygadaBrygada Mysak7.BrygadyDonArdi Javora200Tormentzastępcy Dr_DoomDarkman7.Brygady