Awans 3. Pułku do I ligi PSL

 

Tydzień temu zakończył się piąty sezon rozgrywek Polish Source League. Biorący w niej udział 3. Pułk Specjalny, zajmując 3 lokatę, awansował do prestiżowej I ligi.  

Drużyna dowodzona przez pol Cogito rozegrała 21 spotkań, z których 18 zakończyło się zwycięstwem. Skład drużyny odpowiedzialny za sukces całej dywizji [1stCav] Multigaming prezentuje się następująco:

  • pol Cogito
  • pol BozaLampka
  • pol Ali
  • pol Funt
  • pol NorthShor3

Następny sezon zaczyna się dopiero po Nowym Roku, jednak już teraz wiadomo, że 3. Pułk Specjalny przystąpi do niego w odmienionym składzie. 

Na fotelu dowódcy 3. Brygady "Greywolf" nastąpiła zmiana. Dotychczasowy lider postanowił przejść do rezerwy zrzucając w ten sposób swoje obowiązki na barki młodszego kolegi pol sobi'ego.  

Przed nowym dowódca stoi teraz wielkie wyzwanie, a mianowicie musi do rozpoczęcia nowego sezonu Polish Source League stworzyć zgraną "piątkę", która pokaże się z dobrej strony w I lidze.

SokoleOko, 12.12.2008

metraże nieruchomości
metraże nieruchomości, rynek pierw…
www.portalbudowlany…
mieszkanie z dużą kuchnią
mieszkanie blisko szkoły, rynek pi…
www.minigo.pl
Zarabianie na blogu
Najlepsze reklamy CPM, CPC, CPA
www.e-progres.waw.pl
studio-pixel.eu
studio-pixel.eu
studio-pixel.eu
sale

forum.moto-fan.pl
Mapa MikiOkStanieYodaBalu menuBaalaBrygadasezonu ZemanBrygadaRobertArxell TormentdywizjiDartcałej sezonuodpowiedzialnyDyackoNAssault, całejMaxiKaazMaciek76PLJarul7 [1stCav]SavonPlezimaksio5 (SL)SyntDyackoNOlek dowodzona(ArmA)Dragon(CA) 16.orazDaimon^^FreyWars AtrydaWygenerowanoStanie777 CogitoKrelo(CS:S)Serwery