[1stCav] zdobywa Poznań Game Arena

 

W dniach 22-23 listopada w stolicy Wielkopolski odbyły się targi Poznań Game Arena, czyli jedna z największych imprez e-sportowych w Polsce.  

Nie mogło tam zabraknąć również przedstawicieli klanu [1stCav] Multigaming, którego reprezentację stanowiła liczna grupa operatorów z 4., 5., 7. i 16. Brygady. Przyjechali z różnych zakątków naszego kraju aby spotkać się i razem wziąć udział w evencie. 

Największym osiągnięciem podczas targów okazało się zajęcie pierwszego i drugiego miejsca w turnieju gry S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky organizowanego przez firmę Asus. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w systemie pojedynczej eliminacji w trybie Deathmatch 1vs1. Po wygraniu kilku pojedynków w finale play-off spotkali się pol Go7hMoG (aktualny dowódca dywizji) oraz pol DoM1Na7oR (gracz 7. Brygady). Po zaciętym pojedynku, drugi z nich mógł unieść ręce do góry w geście zwycięstwa wygrywając stosunkiem 4:3. Obaj reprezentanci [1stCav] Multigaming otrzymali w nagrodę nowoczesne komputery przenośne Asus G71 i G50 wraz z plecakami przystosowanymi do ich transportu oraz myszki Razer Copperhead.  

Podsumowując, tegoroczne targi Poznań Game Arena były bardzo udane. Wiele atrakcji, turniejów i konkursów, obecność pięknych hostess, występy zespołów tanecznych oraz wieczorne spotkanie w klanowym gronie stworzyły niezapomnianą atmosferę i zadowolenie na twarzy każdego operatora. Pozostaje czekać na następną edycję z nadzieją że organizatorzy postawią sobie poprzeczkę wyżej a my będziemy mogli spotkać się w jeszcze liczniejszym gronie i osiągnąć więcej sukcesów.

SokoleOko, 07.12.2008

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa GameSerwery (CO)Arex (SL)Serwery FrostKrelo Rezerwa(CO) oraz(CO) Go7hMoGUrias TaQKrelo ArteeTorment  Frost CallPheniks się(CO)