Frontlines: Fuel of War w [1stCav] MultigamingJesień 2024. Świat znów podzielony między dwa bloki militarne - Western Coalition i Red Star Alliance - znów stał się areną rozgrywki o największą stawkę: kurczące się zasoby ropy naftowej. Jednak tym razem jest to wojna, w której nie będzie zwycięzców, bo coraz więcej wskazuje na to, że ostatnie krople bezcennego paliwa spalą czołgi obu stron.


Frontlines: Fuel of War było bardzo oczekiwanym tytułem na rynku gier FPS z dwóch powodów. To pierwsza gra na nowej generacji engine'u Unreal 3.0, jest to także produkt tych samych developerów, którzy stworzyli rewelacyjny dodatek do Battlefielda 1942 - "Desert Combat". Choć w dzisiejszych czasach twórcom gier trudno czymś zaskoczyć doświadczonych gracy, FFoW jest pod kilkoma względami nowatorskie: w futurystycznym arsenale obu stron znajdziemy drony bojowe, a wiele budynków i przeszkód w grze można niszczyć np: granatami. Wprawdzie początkowe przyjęcie na rynku było dość chłodne ze względu na dużą liczbę błędów, jednak jesteśmy już po patchu 1.1.0 i liczymy, że rozgrywki e-sportowe na scenie FFoW ruszą pełną parą.


[1stCav] będzie w nich reprezentowała utworzona pod koniec kwietnia 10.Brygada "Stray Dogs". Rdzeń "Bezdomnych Psów" tworzą podoficerowie, którzy zdobywali doświadczenie w grach FPS w składzie 7.Brygady [1stCav] (ET:QW), do których dołączą młodzi rekruci. Jeśli spodobał Ci się klimat "Stray Dogs" z kampani singlowej FFoW, dołącz do [1stCav] już teraz!

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa arsenale(SL)skoczKiru RedSoniabezcennegoDarioLosiuPL [1stCav]Lamperbędzieutworzona EagleJesseE.x.e.r.Frost KratSVacoktórejBrygada Psów"Darkmangrywięcej kampaniLunarJednakAssault, NebuluzznównowejHistoria ScootymłodziBrygadaRekrutacja składziektórej(SL)(CO) 10.dośćDragonoraz TrującySyropklimatdużąznów