Red Orchestra w [1stCav] MultigamingFront wschodni
II wojny światowej - arena najokrutniej-
szych zmagań w historii ludzkości. W ten właśnie klimat przenosi nas Red Orchestra , gra która zaczęła swoją karierę jako mod Unreal Tournament 2004, a w sierpniu 2006 roku miała swoją polską premierę jako samodzielny tytuł. Wielka szkoda, że nie cieszy się ona taką popularnością na jaką zasługuje, ale to być może kwestia względnego poziomu trudności i realizmu. Silnik gry zmusza do strzelania wyłącznie z wykorzystaniem "iron-sightów" (brak wirtualnego celownika), a ruchy postaci są tak wiernie odzorowane, że potrzeba dobrych kilku godzin gry poznanie wszystkich możliwości, które to nam daje. A gdy już opanujemy walkę jako piechociarz, do okrycia pozostają drugie tyle - niezły symulator czołgów.


[1stCav] czekała na premierę RO w Polsce i rozpoczęła treningi zaraz po niej, jednak na serio nasza przygoda z tą grą rozpoczęła się w październiku 2006 roku, gdy dołączył do nas klan 1.Dywizja Piechoty Legionów (1.DPLeg), formując 4.Brygadę "im. Legionów Polskich". Nowi operatorzy szybko wciągnęli się w tryby [1stCav] i dziś stanowią najbardziej zaprawioną w bojach jednostkę naszej dywizji. Walczyli na trzech "frontach" - w ladderach Newcommer i Realism RO:Ladder oraz 6v6 Infantry Only w Clanbase. W końcu marca 2007 roku konieczne było ściągnięcie brygady z frontu do koszar na R&R, ale w maju "Legioniści" wracają do RO:Laddera.

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa 14.DoM1Na7oR (CA)(SL) październikuZeman MultigamingFunT(SL) wykorzystaniem(SL) NebuluzSzpaq gry6v6 maju(ArmA) gdy(CO) skoczQuake FrostLechu Szpaqjuż