"Legiony" Ruszają Pełną Parą

4. Brygada "im. Legionów" wraca do aktywnej gry w Roladderze. 

Sporo czasu zajęło skompletowanie składu 4. Brygady, który od pewnego czasu borykał się z problemami kadrowymi. Sytuacje losowe, które raz za razem obniżały potencjał osobowy drużyny, spowodowały, że [1stCav] musiało tymczasowo wycofać się z Roladdera.  

Po długiej przerwie udało się w końcu uzupełnić szeregi i wziąć udział w pierwszym meczu klanowym. Przeciwnik okazał się bardzo wymagający i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:6 na korzyść klanu Russian Legion. Na szczęście druga potyczka przebiegała już znacznie lepiej i zakończyła się wygraną 6:2 z International Clan of Mystery. Miejmy nadzieję, że teraz po obraniu właściwego kierunku rozwoju, 4. Brygada będzie odnosić liczne sukcesy.

SokoleOko, 07.12.2008

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa CommonSenseBożaLampkaJellyBe4rAgusiaCS razemBrygadaYodaBercik Raflik"Legiony"Partnerzy6:2 HabetaLogowanie StanieGo7hMoG p1w0SoLpotencjałBrygady, Forum15.[1stCav]teraz Hammersqbeeosobowymusiało RedSoniaPITLosiuPL2:6 10.eNginejohnny_bBirel spotkanieEnemyMac10Scyzer klanowym.Szymer(CO)BassTeq s. drużyny,Iwokspowodowały,