Enemy Territory: Quake Wars
Rok 2060. Barbarzyńska i niszcząca wszystko na swojej drodze rasa Strogg przybyła na Ziemie i zamieniła w pył największe światowe metropolie. Ludzkość stanęła w obliczu zagłady. Ostatnią dla niej szansą jest GDF, czyli Global Defense Force, zjednoczone wojska powstałe aby pokonać obcego najeźdźcę.


Enemy Territory: Quake Wars jest wieloosobową, taktyczną grą akcji typu FPS osądzoną w świecie Quake?a. Twórcą gry jest firma Splash Damage, autor m.in. słynnego hitu Wolfenstein: Enemy Territory, z którego zaczerpnięty został system rozgrywki. Gra wykorzystuje zmodyfikowany silnik Doom 3 z technologią MegaTexture, dzięki której możliwe było powstanie map o ogromnej powierzchni. Gracz może stanąć bo obu stronach konfliktu, czyli zagrać jako Strogg lub jako człowiek w silach GDF. W obu przypadkach mamy dodatkowo podział na klasy, których jest aż pięć. Każda ze stron ma inny arsenał broni lekkich jak i pojazdów które w grze odgrywają bardzo duże znaczenie. Gracz, po wybraniu konkretnej klasy ma również możliwość rozstawiania dział pomocniczych takich jak np. artyleria rakietowa.


ET:QW jest reprezentowane przez 7. Brygadę ?Red Arrow?, która została utworzona jesienią 2007 roku. W jej skład wchodzą doświadczeni gracze którzy wspólnie uczestniczą w prawie wszystkich organizowanych pucharach i ligach osiągając bardzo dobre wyniki.

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa 14.eNgineKomoter konkretnejAresgracze (SL)Mac10Brygada BarbarzyńskaVitezDefense innyRedWalki możliweOperatorzytaktyczną KFC(CSSztab jestCieńjako mediówobiektywieWars obliczuDoniglamożliwość Brygada(SL)Kalamasz zagłady.(CO)(CoD4:MW)