2. Brygada w Kampanii UHAO Conflict

 

Na serwerze 2. Brygady "Black Jack" oraz serwerze dedykowanym postawionym przez pol MaxiKaaz'a, operatora [1stCav] Multigaming od paru miesięcy panują prawie wyłącznie coopowe klimaty. W miesiącu grudniu jednostka [1stCav] pod dowództwem
pol =JACK'a= dalej kontynuuje udział w Kampanii UHAO Conflict organizowanej i przygotowywanej przez operatorów CFOG. I tak pewnie będzie do czasu ukazania się Armed Assault 2, na którą z wielką niecierpliwością czeka cała scena ArmA. 

Go7hMoG, 21.12.2008

Komentarze (0)

Zakończenie VI Sezonu ESL Championship

 

Dnia 26 listopada zakończył się VI sezon drugiej ligi ESL Championship na platformie America's Army. [1stCav] Multigaming w składzie:

 • pol Izaf
 • pol Kazior
 • pol Yacca
 • pol WickedSick
 • pol Glutarol
 • pol MarioJas
 • pol Marcel

zakończył rozgrywki z bilansem 4 zwycięstw, 6 porażek i jednego remisu ostatecznie zdobywając 13 punktów.  

Taka liczba punktów oraz korzystny rezultat rund wygranych do rund przegranych (72-60) zadecydowały o zajęciu przez jednostkę [1stCav] ósmego miejsca. Wynik końcowy nie należy do rewelacyjnych, ale uczestnictwo w lidze zaowocowało zdobyciem dużego doświadczenia, które z pewnością będzie procentować.  

Przed 1. Brygadą "Iron Horse" stoi teraz kolejne wyzwanie, a mianowicie ESL AAO Ladder.

Go7hMoG, 21.12.2008

Komentarze (0)

4. Pułk w Pucharze Jesienno-Zimowym PSL

 

Po rotacjach kadrowych Dowództwo 3. Brygady zakończyło wstępne formowanie składu 4. Pułku Specjalnego. Pierwszym prawdziwym sprawdzianem nowego zespołu jest udział w Pucharze Jesienno-Zimowym 5on5 w ramach Polish Source League. 

We wstępnej fazie turnieju drużyna prowadzona przez pol SoL'a wyeliminowała konkurencyjny klan Maszeruj albo Gin. Mecz rozegrany został na mapie de_dust2 i zakończył się wynikiem 23:7 dla [1stCav] Multigaming. Wygrana zagwarantowała przejście do 1/4 pucharu, gdzie następnym przeciwnikiem będzie Six Feet Under Blue.

SokoleOko, 12.12.2008

Komentarze (0)

Awans 3. Pułku do I ligi PSL

 

Tydzień temu zakończył się piąty sezon rozgrywek Polish Source League. Biorący w niej udział 3. Pułk Specjalny, zajmując 3 lokatę, awansował do prestiżowej I ligi.  

Drużyna dowodzona przez pol Cogito rozegrała 21 spotkań, z których 18 zakończyło się zwycięstwem. Skład drużyny odpowiedzialny za sukces całej dywizji [1stCav] Multigaming prezentuje się następująco:

 • pol Cogito
 • pol BozaLampka
 • pol Ali
 • pol Funt
 • pol NorthShor3

Następny sezon zaczyna się dopiero po Nowym Roku, jednak już teraz wiadomo, że 3. Pułk Specjalny przystąpi do niego w odmienionym składzie. 

Na fotelu dowódcy 3. Brygady "Greywolf" nastąpiła zmiana. Dotychczasowy lider postanowił przejść do rezerwy zrzucając w ten sposób swoje obowiązki na barki młodszego kolegi pol sobi'ego.  

Przed nowym dowódca stoi teraz wielkie wyzwanie, a mianowicie musi do rozpoczęcia nowego sezonu Polish Source League stworzyć zgraną "piątkę", która pokaże się z dobrej strony w I lidze.

SokoleOko, 12.12.2008

Komentarze (0)

[1stCav] zdobywa Poznań Game Arena

 

W dniach 22-23 listopada w stolicy Wielkopolski odbyły się targi Poznań Game Arena, czyli jedna z największych imprez e-sportowych w Polsce.  

Nie mogło tam zabraknąć również przedstawicieli klanu [1stCav] Multigaming, którego reprezentację stanowiła liczna grupa operatorów z 4., 5., 7. i 16. Brygady. Przyjechali z różnych zakątków naszego kraju aby spotkać się i razem wziąć udział w evencie. 

Największym osiągnięciem podczas targów okazało się zajęcie pierwszego i drugiego miejsca w turnieju gry S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky organizowanego przez firmę Asus. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w systemie pojedynczej eliminacji w trybie Deathmatch 1vs1. Po wygraniu kilku pojedynków w finale play-off spotkali się pol Go7hMoG (aktualny dowódca dywizji) oraz pol DoM1Na7oR (gracz 7. Brygady). Po zaciętym pojedynku, drugi z nich mógł unieść ręce do góry w geście zwycięstwa wygrywając stosunkiem 4:3. Obaj reprezentanci [1stCav] Multigaming otrzymali w nagrodę nowoczesne komputery przenośne Asus G71 i G50 wraz z plecakami przystosowanymi do ich transportu oraz myszki Razer Copperhead.  

Podsumowując, tegoroczne targi Poznań Game Arena były bardzo udane. Wiele atrakcji, turniejów i konkursów, obecność pięknych hostess, występy zespołów tanecznych oraz wieczorne spotkanie w klanowym gronie stworzyły niezapomnianą atmosferę i zadowolenie na twarzy każdego operatora. Pozostaje czekać na następną edycję z nadzieją że organizatorzy postawią sobie poprzeczkę wyżej a my będziemy mogli spotkać się w jeszcze liczniejszym gronie i osiągnąć więcej sukcesów.

SokoleOko, 07.12.2008

Komentarze (0)

"Legiony" Ruszają Pełną Parą

4. Brygada "im. Legionów" wraca do aktywnej gry w Roladderze. 

Sporo czasu zajęło skompletowanie składu 4. Brygady, który od pewnego czasu borykał się z problemami kadrowymi. Sytuacje losowe, które raz za razem obniżały potencjał osobowy drużyny, spowodowały, że [1stCav] musiało tymczasowo wycofać się z Roladdera.  

Po długiej przerwie udało się w końcu uzupełnić szeregi i wziąć udział w pierwszym meczu klanowym. Przeciwnik okazał się bardzo wymagający i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:6 na korzyść klanu Russian Legion. Na szczęście druga potyczka przebiegała już znacznie lepiej i zakończyła się wygraną 6:2 z International Clan of Mystery. Miejmy nadzieję, że teraz po obraniu właściwego kierunku rozwoju, 4. Brygada będzie odnosić liczne sukcesy.

SokoleOko, 07.12.2008

Komentarze (0)

Nowy dowódca [1stCav]


Go7hMoG został nowym dowódcą [1stCav] Multigaming po tym, jak SokoleOko po trzech latach prowadzenia klanu, przeszedł w "stan spoczynku".
14 października odbył się już po raz trzeci [1stCav]Day, czyli rocznica rozpoczęcia działalności przez [1stCav]. Tym razem jednak okazja była szczególna z dowodzenia [1stCav] zrezygnował SokoleOko. Jedno następcą został Go7hMoG, który przyszedł do klanu w kwietniu 2007 roku jako rekrut Stalkera. Szybko dostrzeżony przez przełożonych został dowódcą 5.Brygady, która grała właśnie w Stalkera, a następnie zajął się formowaniem 7.Brygady Enemy Territory; Quake Wars, z którą osiągnął największe sukcesy. Od maja 2008 Go7hMoG równolegle pełnił obowiązki zastępcy dowódcy [1stCav], a obecnie jest numerem jeden w klanie, odpowiadając za całość działań [1stCav] na arenie e-sportowej.

SokoleOko, 15.10.2008

Komentarze (0)

Udany finał operacji "Pegasus"


Rozegranie 500 oficjalnych klanówek zajęło [1stCav] trzy lata bez jednego tygodnia. Dodatni bilans to wynik operacji "Pegasus", czyli kampanii rozegranej między 15 sierpnia a 30 września.
Historyczna operacja "Pegasus" to tygodniowa akcja 1st Airmobile Cavalry Division w kwietniu 1968 roku, która doprowadziła do przerwania okrążenia amerykańskiej bazy Marines w Khe Sanh, w pobliżu granicy z Laosem. "Pegasus" w wykonaniu [1stCav] miał na celu poprawę stosunku wygranych do przegranych w oficjalnych meczach klanowych. W ciągu sześciu tygodni operatorzy 1., 3., 5. i 7.Brygady rozegrali 62 spotkania, z których wygrali 41, 1 zremisowali, a 20 przegrali.
6 października 7.Brygada przypieczętowała "Pegasusa" wygrywając klanówkę numer 500 w historii [1stCav] - wygrywając do zera mecz z Team F8 w OpenCup'ie Clanbase. Z 500 meczy klanowych operatorzy [1stCav] wygrali 241, zremisowali 23, a przegrali 236.  

W ciągu trzech lat istnienia [1stCav] każda z brygad rozegrała następującą liczbę meczy: 

1.Brygada (AA) - 155 (II.2007 - X.2008)
7.Brygada (ET:QW) - 113 (X.2007 - X.2008)
4.Brygada (RO) - 71 (X.2006 - VII.2008)
3.Brygada (CS:S) - 61 (II.2007 - X.2008)
5.Brygada (CoD4) - 49 (II.2008 - X.2008)
2.Brygada (ArmA) - 16 (IX.2007 - VI.2008)
8.Brygada (UT3) - 12 (III - IV.2008)
9.Brygada (TF2) - 8 (III - VI.2008)

SokoleOko, 07.10.2008

Komentarze (0)

"Red Arrow" wraca z pucharami


Pierwsze miejsce w turnieju Enemy Territory: Quake Wars organizowanym przez Warleagues i trzecie miejcach w Cupach Clanbase Stopwatch 6v6 i Infantry 4v4 Clanbase to największe dotychczas sukcesy 7.Brygady [1stCav].  

10 września w finałach Warleauges Stopwatch 6v6 13.Pułk 7.Brygady starł na proch niemiecki klan #a.ToOn.
Tego samego dnia ogłoszone zostały końcowe wyniki dwóch pucharów Clanbase, w których uczestniczyły oba pułki 7.Brygady. 13.Pułk, czyli "Parszywa Trzynastka", zajął trzecie miejsce w Premier League Infantry 4v4 ulegając w półfinale ze słoweńską drużyną Mamut.si (eks-gracze Team Dignitas), by w walce o trzecie miejsce zmiażdżyć Hiszpanów z Elite Squad. Z kolei 15.Pułk "Diamonds", startujący Second League Stopwatch 6v6 zwycięstwem nad niemieckim Dropzone przypieczętował również trzecie miejsce.
Drugi rok z rzędu wrzesień okazał się szczęśliwym miesiącem dla [1stCav] - przypomnijmy, że rok temu 4.Brygada wygrała polskie finały WorldCyberGames w Red Orchestra. Wrześniowe sukcesy 7.Brygady to też "kropka nad i" w karierze dowódcy tej jednostki, Go7hMoG'a, który zdał dowództwo "Red Arrow" dotychczasowemu dowódcy 13.Pułku, XaVi3R'owi. Go7hMoG obecnie pełni odpowiedzialną funkcję zastępcy dowódcy [1stCav].

SokoleOko, 29.09.2008

Komentarze (0)

[1stCav] to "młode wilki"


Artykuł poświęcony w całości [1stCav] opublikował portal Cybersport.pl.
Obszerny materiał został zilustrowany zdjęciami z dwóch ostatnich [1stCav]Weekendów i finałów WCG, a także naszym pierwszym filmem reklamowym. Czytelnicy Cybersport.pl mogli nie tylko zapoznać się z historią [1stCav], ale także przeczytać wywiad z Cogito, dowódcą 3.Brygady "Greywolf", która reprezentuje nas na scenie Counter-Strike:Source. Autor tekstu otrzymał od [1stCav] rzadki przywilej zajrzenia na nasze forum, dzięki czemu z pierwszej ręki mógł się przekonać czym jest "[1stCav]Experience". Zapraszamy do lektury:)

SokoleOko, 19.08.2008

Komentarze (0)

 [12, 3, 4, 5, 6 ... 10 »

Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
Pliki do pobrania Nokia
Download dla telefonów Nokia
www.infonokia.pl
Biuro rachunkowe Kielce
Firmy Kielce
kielce.me
Biuro Rachunkowe Kielce
Profesjonalne usługi dla bizne
pactum.pl
łóżka do masażu
łóżka do masażu
www.habys.pl
Mapa przezbyłazastępcy UHAOVI.2008)WCG, awansowałStalkera,stanowiła TeamPheniks(SL) operatora.dowodzeniaWarMan odmienionymMaciek76PLramach sięzdobyciemGlutarol także7.Brygady.niemiecki atrakcji, Polsce. Legion.postanowiłprzez MarcelPL(CoD:WaW)stolicy prawiehostess,Dodatni